Door de bestuurswissel wordt een nieuwe vertegenwoordiger in het Beheerscomité van de Interlokale Vereniging De Amfoor aangeduid.
Beheerscomité De Amfoor
Bij toepassing van artikel 395 van het decreet lokaal bestuur werd overgegaan tot de oprichting van een Beheerscomité dat bestaat uit 4 leden. Elke deelnemende gemeente heeft recht op 1 mandaat. Het gaat hier om de aanduiding van één gemeentelijke mandataris. Bij de samenstelling van het Beheerscomité wordt rekening gehouden met de onverenigbaarheden voorzien in de artikelen 436 en 439 van het decreet lokaal bestuur. De aldus aangeduide burgemeesters/schepenen/raadsleden hebben een beslissende stem. De mandataris van de gemeente Moorslede is voorzitter van het Beheerscomité. Bij het vervullen van zijn taak kan het beheerscomité zich laten bijstaan door technici.
De geheime stemming geeft volgende resultaten:
Dhr Brecht Bogaert wordt aangeduid als vertegenwoordiger op het beheerscomité zwembad De Amfoor iv voor de legislatuur 2025-2030.
Het college van burgemeester en schepenen wordt gelast met de uitvoering van voormelde beslissing en onder meer kennisgeving hiervan te verrichten aan De Amfoor iv.